CoD Ki Clan - Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CoD Ki Clan - Forum

Call of Duty
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Budite član Ki Clan-a...Registrujte se

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 9
Datum upisa : 13.08.2007

Budite član Ki Clan-a...Registrujte se Empty
PočaljiNaslov: Budite član Ki Clan-a...Registrujte se   Budite član Ki Clan-a...Registrujte se Icon_minitimePon Avg 13, 2007 1:21 pm

Pozdrav svima koji se budu učlanili ili bar budu posećivali sajt i forum!!!Znam da će biti puno takvih, zato narode,navalite!!!!Vaš admin!!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://codkiclan.forumsr.net
Riisss

Riisss


Broj poruka : 1
Datum upisa : 13.08.2007

Budite član Ki Clan-a...Registrujte se Empty
PočaljiNaslov: Re: Budite član Ki Clan-a...Registrujte se   Budite član Ki Clan-a...Registrujte se Icon_minitimePon Avg 13, 2007 5:44 pm

Evo i mene...... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 9
Datum upisa : 13.08.2007

Budite član Ki Clan-a...Registrujte se Empty
PočaljiNaslov: Re: Budite član Ki Clan-a...Registrujte se   Budite član Ki Clan-a...Registrujte se Icon_minitimePon Avg 13, 2007 7:48 pm

Koljači,pecaroši.....šta je sledeće....
Nazad na vrh Ići dole
https://codkiclan.forumsr.net
MILE KOBJA KI Clan




Broj poruka : 5
Datum upisa : 14.08.2007

Budite član Ki Clan-a...Registrujte se Empty
PočaljiNaslov: Re: Budite član Ki Clan-a...Registrujte se   Budite član Ki Clan-a...Registrujte se Icon_minitimeUto Avg 14, 2007 11:59 pm

POZZ SVIMA STIGOOOO TATA
Nazad na vrh Ići dole
majorfelbab

majorfelbab


Broj poruka : 5
Datum upisa : 15.08.2007

Budite član Ki Clan-a...Registrujte se Empty
PočaljiNaslov: Re: Budite član Ki Clan-a...Registrujte se   Budite član Ki Clan-a...Registrujte se Icon_minitimeNed Avg 26, 2007 10:39 pm

EEEEEEEEEEEEEEE POZDRAVIO VAS SVE DjURA HIHIHIHIHIHIHIHIHIH.E LJUDI JEL STE CULI DA BAJA ZMIJA VOLI MUSKE,ZATO TAKO I PUCA IZ PUSKE AAAAHAHAHAHAHAHAHAHAAAAAAA DAVOOOOOOO......
Nazad na vrh Ići dole
majorfelbab

majorfelbab


Broj poruka : 5
Datum upisa : 15.08.2007

Budite član Ki Clan-a...Registrujte se Empty
PočaljiNaslov: Re: Budite član Ki Clan-a...Registrujte se   Budite član Ki Clan-a...Registrujte se Icon_minitimeNed Avg 26, 2007 10:53 pm

A AKO NEKO VIDI ONU PIZDURINU 3KI-JA KAZITE MU DA GA FELBAB ZVANI GIVIHTA I BURAZER NIKO 1 2 i 3 PO ZNANOM NADIMKU NIKI --MACOLA CEKAJU U KAFANI NA JEDNO DVE , TRI LITRE RAKIJE DA SE SITI ISPRICAMO A KO CE PRICATI PA ZNASE SAMO MI HIHIHIHIH
Nazad na vrh Ići dole
majorfelbab

majorfelbab


Broj poruka : 5
Datum upisa : 15.08.2007

Budite član Ki Clan-a...Registrujte se Empty
PočaljiNaslov: Re: Budite član Ki Clan-a...Registrujte se   Budite član Ki Clan-a...Registrujte se Icon_minitimePet Sep 21, 2007 6:34 pm

TU SAM NISAM NIGDE OTISAO.JEBOTE OVDE NIKO NISTA NE PISE Jebem ih u glavu......
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 9
Datum upisa : 13.08.2007

Budite član Ki Clan-a...Registrujte se Empty
PočaljiNaslov: Re: Budite član Ki Clan-a...Registrujte se   Budite član Ki Clan-a...Registrujte se Icon_minitimeUto Okt 02, 2007 2:59 am

Ma daaaa....kazu,napravi forum,,,,napravi sajt,,,,a nikog nema.....jebes ti ovo i ovakve poslove.....
Nazad na vrh Ići dole
https://codkiclan.forumsr.net
Lars Ki Clan

Lars Ki Clan


Broj poruka : 4
Godina : 38
Location : Kikinda
Datum upisa : 10.04.2009

Budite član Ki Clan-a...Registrujte se Empty
PočaljiNaslov: Re: Budite član Ki Clan-a...Registrujte se   Budite član Ki Clan-a...Registrujte se Icon_minitimeNed Apr 12, 2009 12:49 am

Ljudi, najteže je uvek na početku...
To je sve lepo kad se napravi sajt, forum blablabla...ali jedna stvar se uvek zaboravi, kako ćemo reći ostalima da ove stvari postoje.
Eto npr. ja sam saznao za ovaj forum zahvaljujući Maxi-u ko je napisao kratak istorijat KI CLAN-a i postavio link na Xfire-u.

JBG, tek sad... Crying or Very sad
Forum već postoji OJOJOJ Wink a ja tek sad saznao.... No
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Budite član Ki Clan-a...Registrujte se Empty
PočaljiNaslov: Re: Budite član Ki Clan-a...Registrujte se   Budite član Ki Clan-a...Registrujte se Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Budite član Ki Clan-a...Registrujte se
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» LARS KI CLAN
» Kako je nastao KI Clan

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
CoD Ki Clan - Forum :: Registracije-
Skoči na: